Вас вітає будівельна компанія «БУДІМПЕТ». Ми молода перспективна компанія, яка пропонує повний спектр будівельних послуг як для державних підприємств і установ, так і для приватних клієнтів. Ми завжди готові вам допомогти, будь то нове будівництво, капітальний ремонт будівлі або просто оренда будівельної техніки.

Наша компанія не перший рік здійснює свою діяльність на будівельному ринку, тому ми відмінно знаємо - що потрібно сучасному клієнтові, а також в курсі самих нових будівельних технологій.

«БУДІМПЕТ» - це справжні професіонали своєї справи, які здатні грамотно, оперативно і якісно виконати свою роботу.

Наші принципи:

Індивідуальний підхід - ми знаємо, що сучасному клієнтові необхідні нестандартні рішення та індивідуальний підхід, тому в будь-якій ситуації і незалежно від виду будівельних робіт або будівництва, ми пропонуємо його своїм клієнтам.

Якість - ми впевнені, що отримати хорошу репутацію, стати лідером у своїй галузі, можна лише якісно виконуючи свою роботу.

Дотримання термінів - основна проблема роботи з будівельними компаніями, це недотримання ними обумовлених термінів. Наша компанія намагається працювати якісно та оперативно, щоб наші клієнти отримували замовлену і вироблену послугу в точно визначені терміни.

Професіоналізм - в нашій компанії працюють справжні майстри своєї справи, які вміють виконувати свою роботу на високому професійному рівні. Саме це дозволяє нам отримати конкурентну перевагу на ринку.

Наші послуги

Послуги генпідряду

Ген підряд полягає у всебічному підході до організації всіх робіт на будівельному майданчику, забезпечення виконання завдань передбачених проектом.

Практичний досвід, сучасні будівельні технології, кваліфікований кадровий склад будівельників дозволяють нашій компанії БУДІМПЕТ надавати професійні послуги по виконанню функцій Генпідрядника.

Наші якісні послуги з генерального підряду заощадять Ваш час і кошти.

Виконуючи функції генпідрядника, наша компанія здійснює, управляє і контролює процес будівництва на об'єкті відповідно до затвердженої проектної документації, дотримуючись умов генерального і субпідрядних договорів, проводить контроль дотримання встановлених законодавством будівельних норм та норм безпеки на об'єкті будівництва, контролює своєчасне фінансування робіт відповідно до умов договору.