Якщо вам потрібна ідеально рівна, акуратна і міцна підлога в квартирі, котеджі або іншому приміщенні, наші майстри в найкоротші терміни виконають для вас цементно-піщану машинну стяжку.

Напівсуха цементно-піщана стяжка підлоги не вимагає фінішного вирівнювання, тим самим істотно скорочуючи ваші витрати. Поверхня машинної стяжки відповідає євростандарту DIN і становить не більше 1-2 мм на 2-метрову рейку.

Машинна стяжка володіє високою міцністю при легкій вазі.

Напівсуха цементно-піщана стяжка значно легша від традиційних бетонних сумішей. Основа цементно-піщаної стяжки - вода, цемент,річковий пісок і пластифікатор. Для досягнення високої міцності стяжки ми застосовуємо поліпропіленову фібру, яка рівномірно армує суміш. В результаті марка напівсухої стяжки становить від М100 до М180. Завдяки використанню фіброволокна, а також мінімальної кількості води в розчині, в процесі твердіння стяжки не виникає зсідання підлоги, і не утворюються тріщини.

Наші фахівці, які здійснюють цементно-піщану стяжку підлоги, гарантують високу швидкість і акуратність виконання стяжки підлоги і можливість експлуатації стяжки через короткий час - вже через 24 години після виконання машиної стяжки по ній можна ходити не завдаючи їй пошкоджень.

Ми здійснюємо машинну стяжку підлоги за допомогою сучасних машин і технологій.

Для здійснення цементно-піщаної стяжки підлог ми застосовуємо унікальну німецьку технологію жорстких напівсухих стяжок з тривимірним фіброармуванням. Напівсуха стяжка підлоги виконується з використанням змішувальних високопродуктивних установок «PUTZMEISTER». Використання сучасного обладнання - пневмонасосів, затиральних машин, лазерних нівелірів - значно прискорює процес виконання стяжки підлоги.

За день наша кваліфікована бригада може покрити 100-150 квадратних метрів поверхні, залежно від особливостей приміщень і товщини шару.

Цементно-піщана стяжка має назву «напівсуха» через мінімальну кількість води, необхідної для отримання якісного розчину.

При потребі укладання цементно-піщаної стяжки проводиться на поліетиленову плівку певної товщини, покладеної на попередньо очищену бетонну основу.

Стандартна товщина цементно-піщаної стяжки дорівнює 40-60 мм. Товщина стяжки визначається для кожного окремого випадку залежно від конкретних умов.

Для досягнення матової поверхні верхній шар цементно-піщаної стяжки ущільнюється методом шліфування. Після шліфування стяжки під час укладання не потрібно додаткового вирівнювання, поверхня ідеально рівна і готова до нанесення заключної поверхні для підлоги.

Напівсуху цементно-піщану стяжку можна наносити при зовнішній температурі до -10 ° C без якого-небудь збитку для вашої підлоги.

Піщано-цементна суміш для напівсухої стяжки може подаватися на висоту до 25 поверхів і до 100 м по горизонталі.

Розчин для машинної стяжки готується за допомогою розчинонасоса Putzmeister. Суміш подається безпосередньо на місце укладання по гумовому шлангу за допомогою стиснутого повітря. На місці укладання розчин розподіляється по всій поверхні вручну.

Наступний етап нанесення машинної стяжки - це формування маяків і направляючих з доставленої суміші за допомогою оптичного та лазерного нівелірів. За отриманими напрямними створюється загальна поверхня цементно-піщаної стяжки.

Первинне вирівнювання напівсухої стяжки проводиться рейкою. Потім виконуються контрольні вимірювання рівня поверхні стяжки, і, якщо потрібно, здійснюється коригування рівня стяжки.

Доведення поверхні машинної цементної стяжки в важкодоступних місцях виконується вручну, після чого через 10-15 хвилин   напівсуху стяжку затирають затиральною машиною для отримання ідеально рівної поверхні.