Машинна штукатурка: не просто рівні, а ідеально рівні стіни

Внутрішнє оздоблення стін, будь то обклеювання шпалерами або фарбування, передбачає обов'язкову попередню штукатурку. Завдання штукатурних робіт - зробити стіни рівними і гладкими. Добре підготовлені стіни дозволяють виконати будь-який декор на вищому рівні.

Машинний спосіб штукатурки передбачає застосування спеціального пристрою, що наносить розчин на поверхню стіни під тиском. Дана технологія повністю виключає процес приготування суміші вручну і забезпечує дотримання правильності співвідношення її компонентів. Бригада, що складається з трьох осіб, за зміну здатна оштукатурити до 170 м2. Для виконання такого ж обсягу робіт вручну потрібно не менше 5 днів.

Машинна штукатурка стін застосовується всередині та зовні будівель. Найбільша ефективність досягається на великих площах (фасади висотних споруд, підлоги в промислових і торговельних залах). Автоматизація процесу та відсутність людського фактора дозволяють значно заощадити час і фінанси. Внаслідок високої однорідності укладання суміші під тиском збільшується якість і термін експлуатації покриття. Поверхня, оштукатурена машинним способом, краще протистоїть механічним впливам, ніж при виконанні вручну.