Бруківка відноситься до розряду надійних матеріалів з високим рівнем міцності і зносостійкості. Вона має одну незаперечну перевагу. Поглянувши на асфальтові дороги і стан, в якому вони знаходяться, відразу стає ясно, що старі вулички, вимощені бруківкою, багато в чому виграють. Навіть після 100 років експлуатації це старовинне покриття зберігає свою міцність без виконання ремонту.

Сучасна бруківка і плитка має безліч різних форм і забарвлень. Завдяки цьому з’являється можливість виконати цікаве по дизайну рішення у дворі свого будинку. Ці покриття є прекрасними інструментами щодо облаштування прибудинкової території. Вони характеризуються надійністю і практичністю, що дозволяє експлуатувати доріжки та майданчики протягом багатьох років.

Навіть звичайна форма плитки або бруківки в формі цегли може бути використана для створення різних малюнків. Для цього досить підібрати цікаву схему і закупити матеріал відповідних кольорів. Завдяки цьому ви зможете поліпшити естетичність покриття і навіть підтримати стиль, в якому виконаний дизайн вашого заміського ділянки.

Покриття у вигляді бруківки володіє великою кількістю переваг. Серед них особливо виділяються наступні якості:

  • міцність на предмет стиснення,
  • тривалі терміни служби,
  • привабливий зовнішній вигляд,
  • стійкість до стирання,
  • велика сфера застосування, включаючи доріжки, майданчики для відпочинку, пішохідні проходи, майданчики для паркування і зони для руху транспорту,
  • високий рівень стійкості до впливу температур, як низьких, так і високих.

Навіть найпростіші візерунки ефектно прикрасять будь-який двір. Використовуючи фігурні або прямі види бруківки, можна підкреслити і виділити певні переваги прибудинкової території.