Монолітні роботи — швидкий і ефективний метод сучасного будівництва. Ми пропонуємо будь-які послуги по зведенню конструкцій способом монолітного будівництва.

За монолітною технологією влаштовуються фундаменти і несучі колони, перекриття та стіни.

Компанія “БУДІМПЕТ” володіє сучасною технологією та кваліфікованим персоналом для проведення монолітних робіт будь-якого призначення. Ми використовуємо традиційні методи зведення будівельних об'єктів і сучасні технології, пропонуючи кожному замовнику оптимальний варіант залежно від конкретних будівельних завдань.

Наша компанія виробляє наступні види монолітних робіт:

  • фундаментів (плитний, стрічковий, пальовий)
  • стін
  • колон
  • міжповерхових перекриттів
  • складних архітектурних елементів
  • сходинкових маршів 

Переваги технологій монолітного будівництва.

Висока довговічність будівель.
Термін експлуатації монолітних будинків становить не менше 200 років.

Монолітні будинки зводяться набагато швидше, ніж цегляні.
Вони не вимагають часу на усадку, як дерев'яні будівлі. Монтаж дверей і скління монолітних будинків можна проводити відразу після набору проектної міцності.

Стійкість будівель в будь-яких кліматичних зонах.
Монолітні будинки не бояться природних катаклізмів, ураганних вітрів і торнадо.

Висока вогнетривкість будов.
Монолітні будови не схильні до дії пожеж.

Висока сейсмостійкість об'єктів.
Проектування конструкції з урахуванням місцевих сейсмічних умов та проведення монолітних робіт з посиленим армуванням каркаса дозволяє будувати сейсмостійкі будівлі в будь зоні.

Чудові звукоізоляційні характеристики.
Надзвичайно щільна безшовна структура монолітних будівель перешкоджає поширенню звукових хвиль як ззовні, так і назовні. У монолітних будинках ви не будете чути шуму у сусідів або звуків з проїжджої частини.

Можливість створювати монолітні конструкції будь-якої форми.
Використання кожного типу опалубки дозволяє проводити монолітні роботи з створенням будь-якого виду поверхонь, включаючи вигнуті, куполоподібні, циліндричні або трапецієподібні. Індивідуальні проекти монолітних будинків дозволяють створювати будівлі неймовірних футуристичних форм і незвичайного дизайну.

Можливість будівництва в будь-який сезон.
Монолітні роботи можуть бути реалізовані навіть в зимовий період. Це зручно і при зведенні індустріальних об'єктів, т. к. НЕ припадає переривати будівельний цикл, і для приватних забудовників, які можуть НЕ чекати настання нового будівельного сезон, а побудувати новий заміський будинок до початку літа.

Монолітні конструкції не руйнуються при осіданні ґрунту.
У разі природної осідання грунту на монолітному будинку не утворюється тріщин або руйнувань, так як конструкція будинку дасть рівномірне осідання в разі природної осаді грунту.

Сумісність з будь-якими видами обробки.
Монолітні фасади можуть бути оштукатурені, облицьовані декоративними панелями. Можливо також спорудження вентильованих фасадів. В інтер'єрах монолітних будинків можна використовувати всі типи оздоблювальних матеріалів, наносячи їх, залежно від виду обробки, безпосередньо на монолітну поверхню або після грунтовки, шпаклівки або штукатурення.

Доступна вартість монолітного будівництва.
Проведення монолітних робіт дозволяє значно заощадити загальні витрати на будівництво об'єктів по порівняно з цегляної кладкою. При цьому експлуатаційні характеристики будівель і споруд набагато перевершують можливості інших технологій.